Rize Sağlık-sen Başkanı YILMAZ Toplu Sözleşme Mesajı

Üyelerin hakkını savunmak, onlar için küçük şeylerin bile heba edilmemesi uğraşısını vermek. Bir toplu sözleşme sürecinde uzlaşı sağlanamadı, hakem heyetine gidilirken, geçmiş kazanımların devamı ve görüşülerek mutabakat altına alınan, sendikal..

Rize Sağlık-sen Başkanı YILMAZ Toplu Sözleşme Mesajı
Yayınlanma: Güncelleme: 72 views
Üyelerin hakkını savunmak, onlar için küçük şeylerin bile heba edilmemesi uğraşısını vermek.
Bir toplu sözleşme sürecinde uzlaşı sağlanamadı, hakem heyetine gidilirken, geçmiş kazanımların devamı ve görüşülerek mutabakat altına alınan, sendikal olarak tatmin olmadığımız, çalışanların yararına olacak en ufak kazanımların itibarsızlaştırılması, sanki toplu sözleşme mutabakatı sağlanmış gibi lanse edilmesi ahlâkî değildir.
Sağlık çalışanları için talep ettiklerimız iş veren tarafından verildi de biz mi almadık, insaf diyelim.
İş veren Memurları görmezden gelmiştir doğru, ancak hizmet kolları sendikaları sonuna kadar mücadele etmişlerdir. Kalpleri dayanıncaya kadar.
Süreci yönetirken kalp krizi geçiren, anjıo olan, stent takılarak yoğun bakım ve servis sürecinde tedavisi yapılan Hacı Bayram Tonbul başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Sağlık çalışanları için zerresinden kürresine hâk mücadelesi yapmaya, dünde, bugünde, yarında devam edeceğiz.
Sağlık Sen Rize Şubesi
Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı '1 重0 üyelerin hakkını savunmak, onlar için küçük şeylerin bile heba edilmemesi uğraşısını Likapa' görseli olabilir

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.