Ardeşen’deki iki devasa projenin inşaatı başlıyor

https://medyalazcom.teimg.com/medyalaz-com/uploads/2023/09/mp3/voice_67448.mp3   Ardeşen Gençlik Merkezi Yapım İşi İhale edildi. Ardeşen Çiftekavak Mahallesinde düşünülen Gençlik merkezi ve yüzme havuzu ile ilgili önemli bir adım atıldı ve bu iki için ihalesi yapıldı…

Ardeşen’deki iki devasa projenin inşaatı başlıyor
Yayınlanma: Güncelleme: 71 views

 

Ardeşen Gençlik Merkezi Yapım İşi İhale edildi. Ardeşen Çiftekavak Mahallesinde düşünülen Gençlik merkezi ve yüzme havuzu ile ilgili önemli bir adım atıldı ve bu iki için ihalesi yapıldı.

Yapılacak olan iş ile ilgili yapılan açıklamada; “Bina betonarme karkas inşaat sistemine göre dizayn edilmiş, spor salonu olan kısmın çatısı çelik çatı geri kalan kısımları da ahşap karkaslı çatı olarak düşünülmüştür.
Yapının temeli radye temel sistemine göre yapılmıştır. Zemin ve 1. Kat olmak üzere toplam 2 kattan oluşmaktadır. Bahçe cephesinden ana giriş sağlanmıştır. Ayrıca acil durumlar ve gerekli kullanımlar için 5 ayrı giriş-çıkış bölümü mevcuttur. Arsada park yeri tesis edilmiştir.
Bina cephesi taş ve alüminyum doğrama şeklinde ahşap görünümlü olarak düşünülmüştür. Kaplama ve sıva uygulamaları, pencereler ahşap görünümlü PVC ve camları ısı camdır.
Yapı içerisinde spor salonu ve onun yanında 8 adet çok amaçlı derslikler mevcuttur.” İbarelerine yer verildi.

 


Ardeşen yüzme Havuzu projesi ihale edildi.
Ardeşen İlçesinde düşünülen ve ihalesi tamamlanan proje inşaatı için; Bina betonarme karkas inşaat sistemine göre dizayn edilmiş, yarı olimpik yüzme havuzu çatısı çelik çatı olarak planlanmıştır.
Yapının temeli radye temel sistemine göre yapılmıştır. Bodrum ve Zemin Kat olmak üzere toplam 2 kattan oluşmaktadır. Bahçe cephesinden ana giriş sağlanmıştır. Ayrıca acil durumlar için bodrumdan 1 adet çıkış daha mevcuttur. Arsada park yeri tesis edilmiştir. Ana mekanda yarı olimpik yüzme havuzu ve ısınma havuzu planlanmıştır. Gerekli görülen teknik alanların tamamı bodrum katta oluşturulmuştur. Sporcular için bay-bayan soyunma odaları, duş alanları, kafe ve bekleme alanları mevcuttur.” Bilgisi paylaşıldı.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.