Rize’de Sağlıkta Rektör Yusuf YILMAZ farkı; Endoskopik Ultrasonografi cihazı Rize’de

Türkiye’nin en deneyimli hocaları bugün Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde! İleri tanı yöntemleri arasında yer alan Endoskopik Ultrasonografi cihazını kısa süre önce hastanemize kazandırmıştık. Artık hastalarımıza daha nitelikli..

Rize’de Sağlıkta Rektör Yusuf YILMAZ farkı; Endoskopik Ultrasonografi cihazı Rize’de
Yayınlanma: Güncelleme: 74 views
🔬🏥 Türkiye’nin en deneyimli hocaları bugün Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde!💪👨‍⚕️ İleri tanı yöntemleri arasında yer alan Endoskopik Ultrasonografi cihazını kısa süre önce hastanemize kazandırmıştık. Artık hastalarımıza daha nitelikli bir hizmeti sunabiliyor olacağız.
Bu alanda yetenekleri ve bilgileriyle öne çıkan çok sayıda üniversiteden ülkemizin en deneyimli hocaları, hastalarımıza işlemler yaparken canlı yayın aracılığıyla uzman hekim konseyi şeklinde vakayı tartışıyorlar.🔍💡 Bu sayede hem alanında uzman hekimlerin yapmış olduğu tartışmaları takip edebiliyor, gerektiğinde farklı bakış açılarından da faydalanabiliyoruz. Üyesi olmaktan onur duyduğum Türk Gastroenteroloji Derneği’ne bu eğitim faaliyetine koşulsuz desteği nedeniyle şükranlarımı sunuyorum.
Sağlık sektöründe bu tür teknolojik gelişmelerin hastalara sunduğu faydaları paylaşmak çok önemli. Bu nedenle sizlere de bu harika gelişmeyi duyurmak, Türkiye’nin sağlık alanındaki ilerlemelerini aktarmak istedim.💙🌍
🔬💻💊 Hastanemize kazandırdığımız Endoskopik Ultrasonografi cihazı sayesinde daha doğru tanılar koyabiliyor, hastalarımıza daha etkili tedavi yöntemleri sunabiliyoruz. 🔍📚💉 B
kaynak:Rizesağliktakip

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.