2 İlin Sağlık Müdürü Değişti! 2 İl İçin de hazırlıklar sürüyor!

Bu değişiklikler haricinde 2 ilde daha İl Sağlık Müdürü görev değişikliği yaşanacağı öğrenildi. IĞDIR İL SAĞLIK MÜDÜRÜ BAĞCI OLDU 2020 yılından bu yana İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Dr…

2 İlin Sağlık Müdürü Değişti! 2 İl İçin de hazırlıklar sürüyor!
Yayınlanma: Güncelleme: 84 views

Bu değişiklikler haricinde 2 ilde daha İl Sağlık Müdürü görev değişikliği yaşanacağı öğrenildi.

IĞDIR İL SAĞLIK MÜDÜRÜ BAĞCI OLDU

2020 yılından bu yana İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Dr. Caner TAZEGÜN, görevinden ayrıldı ve yerine Iğdır İl Sağlık Müdürlüğü pozisyonuna Dr. Abaset Bağcı atandı.

BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ!

Bu değişikliklerin yanı sıra, geçmiş dönemlerde Bursa Şehir Hastanesi Başhekimi ile yaşadığı tartışmalarla gündeme gelen İl Sağlık Müdürü Fevzi Yavuzyılmaz da görevden alındı. Yavuzyılmaz’ın görevden alınmasının ardından yenine Dr. Orkun Yıldırım’ın atandığı öğrenildi.

KAHRAMANMARAŞ’TA DEĞİŞTİ!

Yaklaşık dört aydır boş bulunan Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğüne Uzm. Dr. Vehbi Şirikçi atandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın yapmış olduğu atama neticesinde Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğüne Uzm. Dr. Vehbi Şirikçi getirildi.

SAMSUN’DA DEĞİŞEBİLİR!

Bu görev değişikliklerinin ardından Samsun Sağlık İl Müdürü Muhammed Ali Oruç hakkında da olumsuz duyumlar alındığı belirtildi. AK Parti Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “AK Parti’de kimse kimsenin defosunu ve yükünü taşımaz, taşıyamaz. Bizim odağımızda insan olan bir siyasi hareketiz. Yapılması gereken değişikliğin gecikmesi söz konusu olabilir. Fakat zamanı geldiğinde gereken yapılır” diyerek Sağlık İl Müdürü Muhammed Ali Oruç ile ilgili de olumsuz duyumlar aldığını ifade etti.

KARAMAN’DA DEĞİŞECEK!

Karaman İl Sağlık Müdürlüğü içinde önümüzde saatlerde atama yapılacağı kulislerden gelen bilgiler arasında..

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.