RTEÜ’lü Akademisyene TÜBİTAK’tan Proje Desteği

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Ercan Atasoy’un TÜBİTAK’a sunduğu projenin desteklemeye değer görüldüğü bildirildi. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Rektörlüğünden yapılan açıklamada, Eğitim Fakültesi, Matematik ve Fen..

RTEÜ’lü Akademisyene TÜBİTAK’tan Proje Desteği
Yayınlanma: Güncelleme: 48 views
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Ercan Atasoy’un TÜBİTAK’a sunduğu projenin desteklemeye değer görüldüğü bildirildi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Rektörlüğünden yapılan açıklamada, Eğitim Fakültesi, Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü, İlköğretim Matematik Eğitimi ABD Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ercan Atasoy’un yürütücüsü olduğu “Lise Matematik Öğretmenlerinin Dinamik Geometri Yazılımı Kullanılan Etkinlikler Geliştirmelerine Yönelik Eğitim Programının Tasarlanması, Uygulanması ve Değerlendirilmesi” adlı projenin TÜBİTAK ARDEB 1001-Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı kapsamında kabul edildiği bildirildi.

Açıklamada, “Doç. Dr. Ercan Atasoy ile proje ekibinde bulunan Eğitim Fakültemiz öğretim üyeleri Dr. Öğr. Üyesi Neslihan Uzun, Dr. Öğr. Üyesi Yavuz Karpuz ve Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Akıncı’yı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.” ifadelerine yer verildi.

Kaynak:Hürselen Sandıkçı

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.