Sağlığa 2018 Taze Kan !

ağlık Bakanlığına 113.Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası ile 495’i pratisyen tabip, 1523’ü uzman tabip olmak üzere 2018 doktor ataması yapılacak personel sağlık İlan Metni ve İsim Listeleri Yayımlanmış olu  Eş ve Sağlık Mazereti Başvuruları 04.10.2023..

Sağlığa 2018 Taze Kan !
Yayınlanma: Güncelleme: 11 views

ağlık Bakanlığına 113.Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası ile 495’i pratisyen tabip, 1523’ü uzman tabip olmak üzere 2018 doktor ataması yapılacak

personel sağlık

İlan Metni ve İsim Listeleri Yayımlanmış olu  Eş ve Sağlık Mazereti Başvuruları 04.10.2023 Tarihi saat 18:00’e Kadar PBS Üzerinden Yapılacak.

3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu’na göre yurt içinde veya yurt dışında öğrenimlerini tamamlayarak tabip, uzman tabip ve yan dal uzmanlık eğitimini tamamlayanlardan Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü internet sitesinde (https://yhgm.saglik.gov.tr) ismi ilan edilenler için aşağıdaki bilgiler ve ilan edilen takvim çerçevesinde noter huzurunda bilgisayar ortamında kura ile yerleştirme işlemleri yapılacaktır.

İlan Metni
Kura Takvimi
İsim Listeleri
Uzman Tabip İsim Listesi
Pratisyen Tabip İsim Listesi

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.