nçlik ve Spor Bakanlığı 20’si Rize için olmak üzere 1453 personel alacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı, 20’si Rize için, 12’si Trabzon için, 18’i Artvin için olmak üzere taşra teşkilatı yurt müdürlüklerinde istihdam etmek üzere 1.453 Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli alacak. Gençlik ve..

nçlik ve Spor Bakanlığı 20’si Rize için olmak üzere 1453 personel alacak
Yayınlanma: Güncelleme: 47 views
Gençlik ve Spor Bakanlığı, 20’si Rize için, 12’si Trabzon için, 18’i Artvin için olmak üzere taşra teşkilatı yurt müdürlüklerinde istihdam etmek üzere 1.453 Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli alacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı taşra teşkilatı yurt müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere, 2022 yılı KPSS B grubu P3 puan sırası esas alınarak boş kontenjan sayısının üç katına kadar çağırılacak adaylar arasından sözlü sınav sonucu başarı sırasına göre 1.453 Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli alınacak.

Bu kapsamda Rize için 13’ü kadın 20 kişi, Trabzon için 7’si kadın 12 kişi, Artvin için 10’u kadın 18 kişi alınacak.

Adaylar başvurularını, 6 – 10 Ekim 2023 tarihleri arasında Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresi üzerinden elektronik ortamda yapabilecek.

Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresi üzerinden yapılmayan, posta yolu veya şahsen yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

genclik-ve-spor-bakanligi-personel-alacak.jpg

genclik-ve-spor-bakanligi-personel-alacak-1.jpg

genclik-ve-spor-bakanligi-personel-alacak-2.jpg

 

Kaynak:Hürselen Sandıkçı

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.