SIRA DIŞI İDARECİLER; ŞABAN ERGENE & MEHMET HAN ALİŞAN

İdareci; idare eden, hoşgörülü manalarına gelmektedir. İdaresi altındakilere hoşgörülü olacak, idarede adalet, eşitlik, hakkaniyeti gözetecek, halkın yararına hakkı razı edecek. Yıllardan beri yapbozun bazı parçaları eksikti, idareci diye denenenlerin birbirlerinden..

SIRA DIŞI İDARECİLER; ŞABAN ERGENE & MEHMET HAN ALİŞAN
Yayınlanma: Güncelleme: 1.241 views

İdareci; idare eden, hoşgörülü manalarına gelmektedir. İdaresi altındakilere hoşgörülü olacak, idarede adalet, eşitlik, hakkaniyeti gözetecek, halkın yararına hakkı razı edecek. Yıllardan beri yapbozun bazı parçaları eksikti, idareci diye denenenlerin birbirlerinden farkları yoktu; kendilerince bir düzen tutturuyorlar, ezileni, horlananı, gözetileni derken yapılana idarecilik deniliyordu. Hasta, hasta yakını ve çalışanlar, hiçbiri bu gidişattan memnun değildi.
Devlet hastanesi, Kaçkar devlet hastanesine en son atanan başhekimlerle, ellerinde sihirli bir değnek varmış gibi, hastanelerin fiziki yapıları değişiyor, hasta memnuniyeti artıyor, çalışanlarda samimiyete samimiyetle karşılık vererek olması gerekenler yaşanıyor.
Rize Sağlık Takip ekibi olarak sosyal medyalarını takip ettiğimiz Doktor Öğretim Üyesi Şaban ERGENE & Uzman Doktor Mehmet Han ALİŞAN, yapılabiliyor denilebilecek şeyleri yapıp paylaşım yaparak yüzlerce beğeni ve yorum alıyorlar.
Sağlıkta olması gerekenler yapılıyorken, idareciliğin nasıl olması gerektiğine dair halkımızda görüyor, destekliyor, heyecan yaşanıyor. Rize Sağlık Takip olarak takibimizi sürdürecek, yeni benzeri idarecilerin önlerinin açılması için sıra dışı yöneticilerin örnek teşkil edeceğine inanıyoruz.
Sıra dışı hocalarımız başhekimlikte olduğu gibi bürokrasinin ileri kademelerinde de başarılı olacaklarını, desteklenmeleri gerektiklerini düşünüyoruz.
Rize Sağlık Takip takip etmeye devam edecektir.

Kaynak:Rizesağlıktakip

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.