Sağlık Personeli Teşvik Ödemeleri Artacak !

Düzenleme ile tabip , hemşire , sağlık teknikeri , sağlık teknisyeni gibi branşların teşvik ek ödemelerinde artış sağlanacak. Enflasyonun yüksek seyretmesi A’dan Z’ye her şeyin artmasına neden oldu. Kamu Hastanelerinin..

Sağlık Personeli Teşvik Ödemeleri Artacak !
Yayınlanma: Güncelleme: 59 views

Düzenleme ile tabip , hemşire , sağlık teknikeri , sağlık teknisyeni gibi branşların teşvik ek ödemelerinde artış sağlanacak.

Enflasyonun yüksek seyretmesi A’dan Z’ye her şeyin artmasına neden oldu. Kamu Hastanelerinin gelir kaynaklarının artırılmasına yönelik SGK’dan son 2 ayda 2 ayrı adım geldi. Sağlık Uygulama Tebliğde değişikliğe gidilip hastane gelirlerinin artırılması hedeflendi

Bakanlıkça şuan için bir çalışma yapılmakta olup sağlık personelinin aldığı teşviğin artırılma yolları aranmaktadır. Çalışma sonrası teşvik ödemelerinin enflasyon karşısında erimediği bir hesaplama yapılıyor. Çalışmalarda sona gelinmiş olup en kısa sürede artışa yönelik katsayı değişiklikleri hayata geçecek

Düzenleme ile tabip , hemşire , sağlık teknikeri , sağlık teknisyeni gibi branşların teşvik ek ödemelerinde artış sağlanacak.

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.