AK Parti Rize’de İl Genel ve Belediye Meclis Üyeliği İçin 7 İstifa. İşte Yeni Rize İl Genel Meclis Başkan Adayı

AK Parti Rize İl Başkan Yardımcısı Av. Ali İmran Büyük’ün Rize İl Genel Meclis Üyeliği için görevinden istifa ettiği ve Rize İl Genel Meclis Başkan Adayı olacağı öğrenildi. AK Parti..

AK Parti Rize’de İl Genel ve Belediye Meclis Üyeliği İçin 7 İstifa. İşte Yeni Rize İl Genel Meclis Başkan Adayı
Yayınlanma: Güncelleme: 23 views
AK Parti Rize İl Başkan Yardımcısı Av. Ali İmran Büyük’ün Rize İl Genel Meclis Üyeliği için görevinden istifa ettiği ve Rize İl Genel Meclis Başkan Adayı olacağı öğrenildi.

AK Parti Rize İl Teşkilatında 5’i il başkan yardımcısı, 7 yönetim kurulu üyesinin 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde İl Genel Meclis Üyeliği ve Rize Belediyesi Meclis Üyeliği adaylığı için görevlerinden istifa ettikleri öğrenildi.

2mart.com.tr haber muhabirimizin edindiği bilgilere göre, AK Parti Rize İl Başkan Yardımcıları Av. Ali İmran Büyük, Reşit Hapeloğlu, Şaban Turgut Rize İl Genel Meclis Üyeliği için, Reşit Karavin ve Hüsnü Kamil Bakır ise Rize Belediyesi Meclis Üyeliği için görevlerinden ayrıldı. Ayrıca, İl Yönetim Kurulu Üyesi Fethi Azaklı İl Genel Meclis Üyeliği, Türkan Balcı ise Rize Belediyesi Meclis Üyeliği için görevinden

İl Başkan Yardımcılarından Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Av. Ali İmran Büyük ile İl Yönetim Kurulu Üyesi Fethi Azaklı’nın Rize Merkez İl Genel Meclis Üyeliği, Tanıtım ve Medya Başkanı Reşit Hapeloğlu’nun Derepazarı İlçesi İl Genel Meclis Üyeliği, Dış İlişkiler Başkanı Şaban Turgut’un İkizdere ilçesi İl Genel Meclis Üyeliği, Sosyal Politikalar Başkanı Reşit Karavin ile Ekonomi İşleri Başkanı Hüsnü Kamil Bakır ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Türkan Balcı’nın Rize Belediyesi Meclis Üyeliği için görevlerinden istifa ettikleri öğrenildi.

Av. Ali İmran Büyük’ün Rize İl Genel Meclis 1. sıra adayı olacağı ve Rize İl Genel Meclisi başkanlık seçiminde AK Parti’nin Meclis Başkan Adayı olacağı bilgisine ulaşıldı.

Rize Belediye Başkan Yardımcısı Muhittin Aydın Bilsel’in yerel seçimlerde yeniden Rize Belediye Meclis Üyesi adayı olacağı bilgisine ulaşıldı.

rıldı.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.