Fındıklı’da Başhekim Opr.Dr. Ulvi Ergüven Çiçeklerle Karşılandı

Yeni başhekim Dr.Ulvi Ergüven çiçeklerle karşılandı. Rize Devlet Hastanesinin başarılı Üroloji Uzmanı Op. Dr. Ulvi Ergüven baba ocağı Fındıklı Devlet Hastanesine Başhekim olarak atandı. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve..

Fındıklı’da Başhekim Opr.Dr. Ulvi Ergüven Çiçeklerle Karşılandı
Yayınlanma: Güncelleme: 29 views
Yeni başhekim Dr.Ulvi Ergüven çiçeklerle karşılandı.
Rize Devlet Hastanesinin başarılı Üroloji Uzmanı Op. Dr. Ulvi Ergüven baba ocağı Fındıklı Devlet Hastanesine Başhekim olarak atandı.
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin kurucu başhekimi olan ve bir dönem Rize Devlet Hastanesi Başhekimliğini yürüten Opr. Dr Ulvi Ergüven son olarak Rize devlet Hastanesinde Üroloji Uzmanı olarak görev yapıyordu. Ergüven’in ataması bugün Rize İl sağlık Müdürlüğü ve T.C. Sağlık Bakanlığınca imzalanarak yürürlüğe girdi.
OPR. DR. ULVİ ERGÜVEN KİMDİR?
Op.Dr. Ulvi Ergüven 1954 yılında Rize’nin Fındıklı ilçesinde doğdu.
İlkokulu Trabzon’da Orta ve Liseyi Rize Lisesinde okuyan Ulvi Ergüven 1980 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde “başarıyla” mezun oldu.
Uzm.Dr. Ulvi Ergüven bir dönem Rize Tabipler Odası Başkanlığı ve Ç. Rizespor AS Başkanlık görevlerinde de bulunmuştu.
Rize’deki RTEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesinin kurucu Başhekimliğini 2004-2006 yılları arasında yapan Op.Dr. Ulvi Ergüven buradaki görevini şuan ki Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eski Rektörü Prof.Dr. Arif Yılmaz’a devir ettikten sonra Rize’deki Özel Şar Hospital’in da kurucu Başhekimliğini yaptı.
Rize Devlet Hastanesi Başhekimliğini de yürüten Opr. Dr. Ulvi Ergüven son olarak Rize devlet Hastanesinde Üroloji Uzmanı olarak görev yapıyordu.
Dr. Ergüven, Evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.