Ardeşen’ de YAŞIYAN’nın Projeleri Tam Not Aldı, Kalabalık, Coşku, Heyecan Salona Sığmadı

AK Parti Ardeşen İlçe Başkanlığı’nca Ardeşen Belediyesi Çok Amaçlı Salonu’nda düzenlenen Proje Tanıtım Toplantısı ve İftar Programına 3 Bin Kişi Katıldı. Ardeşen’i Türkiye Yüzyılına Taşıyacak Projelerini açıklayan AK Parti Ardeşen..

Ardeşen’ de YAŞIYAN’nın Projeleri Tam Not Aldı, Kalabalık, Coşku, Heyecan Salona Sığmadı
Yayınlanma: Güncelleme: 3 views

AK Parti Ardeşen İlçe Başkanlığı’nca Ardeşen Belediyesi Çok Amaçlı Salonu’nda düzenlenen Proje Tanıtım Toplantısı ve İftar Programına 3 Bin Kişi Katıldı.

Ardeşen’i Türkiye Yüzyılına Taşıyacak Projelerini açıklayan AK Parti Ardeşen Belediye Başkan Adayı Said Yaşıyan, 31 Mart akşamı bu akşamki coşku, heyecan ve mutluluğunun zirvesini yaşayacaklarını belirtti.

Proje Tanıtım Toplantısına Türk Havacılık ve Uzay Sanayii Genel Müdürü Prof. Dr. Temel Kotil, AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, AK Parti Milletvekili Av. Harun Mertoğlu, AK Parti İl Başkanı Hikmet Ayar, 24. Dönem Milletvekili Nusret Bayraktar, 58. Hükümet dönemi Çevre Bakanı Bakanı İmdat Sütlüoğlu, DOKAP Başkanı Hakan Gültekin, Tarım ve Orman Bakanlığı Şeker Dairesi Genel Müdürü Mümtaz Sinan, İller Bankası Önceki Dönem Başkanı, Müşavir Dr. Mehmet Yerebakan, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, Metin Yenilmez, BTP Ardeşen İlçe BAŞKANI Ahmet Kırcan, Rize İl Genel Meclisi Üyeleri İbrahim Önder ve Cumali Hakyemez, Rize Devlet Hastanesi Başhekimi Şaban Ergene, ecep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokul Sekreteri Recep Yerebakan, Çaykur Çay Tarım Dairesi Başkanı Üzeyir Tekeşin, AK Parti Ardeşen Bir Önceki Dönem Kadın Kolları Başkanı Fatma Okutan, RTE Üniversitesi Personel Daire Başkanı İrfan Serdar, Prof. Dr. Muhammet Yıldız, Hamidiye Çözüm Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Recep Biberoğlu, Tunca Eski Belediye Başkanı Ahmet Topla, Milli Parklar Rize Müdür Yardımcısı Miktat Özyanık, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü Murat Aşık, Rize Özel İdaresi Daire Müdürü Dursun Yaşaroğlu, Rize Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Muhammet Pertek, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikli kliği Rize İl Müdür Yardımcısı Hızır Osman Aslıyüksek, 53-11 Ardeşen Tarımsal Kalkınma Kooperatif Başkanı Sait Balcı, SS. 2 nolu Nakliyeciler Kooperatif Başkanı Yavuz Pertek, Milli Parklar Eski BAŞKANI Ahmet Özyanık, ÇAYKUR eski Reklam Müdürü Orhan Kabaoğlu, Rafting Federasyonu Eski Başkanı Fikret Yardımcı, İş İnsanları, muhtarlar, STK Başkan ve üyelerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Proje tanıtımı programı AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi’nin açılış ve selamlama konuşmasıyla başladı. Protokol konuşmaları sırasıyla; Mümtaz Sinan, Metin Yenilmez, Hakan Gültekin, İmdat Sütlüoğlu, Nusret Bayraktar ve Milletvekili Av. Harun Mertoğlu’nun konuşmasıyla devam etti.

 

Selamlama konuşmaların ardından AK Parti Ardeşen Belediye Başkan Adayı Said Yaşıyan yoğun alkışlar eşliğinde sahneye gelerek proje tanıtımında bulundu.

 

Proje tanıtım sunumunun ardından Türk Havacılık ve Uzay Sanayii Genel Müdürü Prof. Dr. Temel Kotil sahnede Aday Yaşıyana Türkiye’nin ilk yerli ve milli uçağı KAAN maketini hediye ettikten sonra bir konuşma yaparak; ”Ardeşen’in yeni bende ayrıdır. Said Başkana 31 Mart yerel seçimlerinde tam destek verin. Kendisini ve kadrosunu tebrik ediyorum.” Diye konuştu.

 

Aday Said Yaşıyan toplantıya iştirak eden haziranla ilgili bir paylaşım yaparak tüm katılımcılara teşekkür etti.

Yaşıyan; “Proje Tanıtım Toplantımıza katılarak bizleri onurlandıran Türk Havacılık ve Uzay Sanayii Genel Müdürü, Hemşehrimiz Prof. Dr. Temel Kotil, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcımız, Milletvekilimiz Muhammed Avcı, Milletvekilimiz Av. Harun Mertoğlu, AK Parti İl Başkanımız Hikmet Ayar, Önceki Dönem Milletvekilimiz Nusret Bayraktar, 58. Hükümet Bakanlarımızdan İmdat Sütlüoğlu, DOKAP Başkanımız Hakan Gültekin, Tarım ve Orman Bakanlığı Şeker Daire Başkanı Sinan, İller Bankası Önceki Dönem Yönetim Kurulu Başkan vekili, Müşavir Dr. Mehmet Yerebakan, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanımız Mustafa Terzi, Önceki dönem ilçe başkankanlarımızdan Metin Yenilmez, uzaktan yakından programımıza teşrif eden kıymetli misafirlerimize ve Aziz Ardeşen’imizin güzel insanlarına teşekkür ediyorum. Rabbim bizleri size mahcup etmesin.” Paylaşımında bulundu.

 

Proje tanıtımı ve İftar programı, Ardeşen sevdası ile yola çıkan AK Parti Ardeşen Belediye Başkan Adayı, Belediye ve İl Genel Meclisi üyelerinin sahneye çağırılması ve Büyük Ardeşen pozunun verilmesiyle tamamlandı.

 

Programa gelen kalabalığın salona sığmaması üzerine salon dışında da masalar açılarak, toplantıya gelen vatandaşların İftara açmaları sağlandı.

 

AK Parti Ardeşen Belediye Başkan Adayı:

Said Yaşıyan

AK Parti Ardeşen Belediye Meclis Üye Adayları:

1-Av. Mustafa Buçan (Avukat)

2-Hasan Balcan (İş İnsanı, Harita Mühendisi)

3-Muhammet Kahvesi (Ekonomist, İş İnsanı))

4-Muhammet Yazıcı (Yönetici, İşletmeci)

5-Maksur Çakır (Esnaf)

6-Fatma Kulaber Kesimal ( Kamu Yönetimi)

7-Arif Ofluoğlu (Mimar)

8-İbrahim Memoğlu (Minibüsçüler Kooperatif Başkanı)

9-Cemile Güner Çırakoğlu (Usta Öğretici)

10-Mustafa Yüksel (Ekonomist, İnşaat Teknikeri)

11-Aydın Solmaz (İş İnsanı)

12-Fatih Kesti (Doğal Gaz Teknikeri)

13-Selime Yılmaz (Ev Kadını)

Kontenjan Adayları

1-Serkan Esirgemez (İş İnsanı)

2-Zafer Sual ( İnşaat Mühendisi)

AK Parti Ardeşen İl Genel Meclis Üye Adayları

1-Muharrem Delibaş (Esnaf)

2-Mehammet Emin Yenilmez (İşletmeci)

3- Nihat Gürsoy (Esnaf)

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.