Rize Sağlık-sen Hemşireler Gününde Konserde Buluştu

Rize Sağlık-sen Hemşireler Gününü Unutmadı Rize Sağlık Sen 12 Mayıs Hemşireler Gününde Tüm Sağlık Çalışanları İle Bir Araya Geldi. Hemşireler Gününde Muhteşem Bir Etkinlik planlayan Rize Sağlık Sen 12 Mayıs..

Rize Sağlık-sen Hemşireler Gününde Konserde Buluştu
Yayınlanma: Güncelleme: 13 views

Rize Sağlık-sen Hemşireler Gününü Unutmadı
Rize Sağlık Sen 12 Mayıs Hemşireler Gününde Tüm Sağlık Çalışanları İle Bir Araya Geldi.
Hemşireler Gününde Muhteşem Bir Etkinlik planlayan Rize Sağlık Sen 12 Mayıs Hemşireler günü ile Anneler gününü birleştirerek Grup Lavi konseri tertip etti.
En zor zamanda umut demek olan, acıya şefkat ile yaklaşarak her şeyden önce fedakârlık ile hizmet eden Hemşireler için çok özel bir gün olan 12 Mart tarihini sosyal aktivitesiz geçirmemeleri adına Rize Sağlık Sen tüm sağlık çalışanlarının katılacağı bir gece tertip etti.
Rize Sağlık Sen tarafından düzenlenen etkinliğe katılan sağlık çalışanları yoğun ve stresli mesailerin ardından gönüllerince eğlenme fırsatı yakaladı.
Rize İsmail Kahraman Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe Rize Sağlık Sen Şube Başkanı İsmail Yılmaz, Rize Sağlık Sen Başkan Yardımcısı Hakan Buçan, Yönetim kurulu üyeleri, Sağlık Sen temsilcileri, doktor, hemşire ve aileleri katıldı.
Bizler @go.laz Haber ekibi olarak Sağlığın her alanında insanımız için mücadele eden hemşirelerimizin, Hemşireler Günü ve Haftası Kutluyoruz.
Haber: Salih NAVDAR

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.