Sağlık-Sen Başkanlar Kurulu Toplantısı “Ülkemizde ve Dünyada ‘Sosyal Sendikacılıkta’ Öncüyüz”

“Ülkemizde ve Dünyada ‘Sosyal Sendikacılıkta’ Öncüyüz” Sağlık-Sen 7. Dönem 7. Başkanlar Kurulu 1. Grup Toplantısı, Sağlık-Sen Genel Merkezi’nde gerçekleştirildi. Sendikal gündeme dair değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda, Genel Merkez Yönetimi ile şube..

Sağlık-Sen Başkanlar Kurulu Toplantısı “Ülkemizde ve Dünyada ‘Sosyal Sendikacılıkta’ Öncüyüz”
Yayınlanma: Güncelleme: 2 views

“Ülkemizde ve Dünyada ‘Sosyal Sendikacılıkta’ Öncüyüz”
Sağlık-Sen 7. Dönem 7. Başkanlar Kurulu 1. Grup Toplantısı, Sağlık-Sen Genel Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Sendikal gündeme dair değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda, Genel Merkez Yönetimi ile şube başkanları çeşitli konularda istişarelerde bulundu.
Toplantıda konuşan Genel Başkan Mahmut Faruk Doğan, “Sağlık-Sen’i bir çekim noktası haline getireceğiz diyerek yola çıktık. Farklı bir anlayışla sendikacılık yapıyoruz. Değişen dünyaya karşı biz de yeni bir sendikal anlayışla, insan ve hizmet odaklı sendikacılık yapıyoruz. Bu anlayışla birçok projeyi, üyemize dokunan hizmetleri hayata geçirdik. Bu projeler sadece üyelerimizin menfaatini sağlamakla kalmadı, diğer sendikalara hatta yerel yönetimlere dahi örnek oldu ve onlar tarafından da uygulamaya konuldu. Hem ülkemizde hem de dünya genelinde ‘Sosyal Sendikacılıkta’ öncüyüz, örneğiz” dedi.
#SağlıkSenBaşkanlarKurulu

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.