Kemal ŞAMLIOĞLU “Kayseri Mesleki Eğitim Çalıştayı’na”katılım Sagladı

Mesleki ve Teknik Eğitimin mevcut durumu, sorunları, çözüm önerileri ve ihtiyaç duyulan diğer konuların ele alındığı “Kayseri Mesleki Eğitim Çalıştayı”na Genel Müdürümüz Ali KARAGÖZ ile katıldık. Çalıştayımızın mesleki ve teknik..

Kemal ŞAMLIOĞLU “Kayseri Mesleki Eğitim Çalıştayı’na”katılım Sagladı
Yayınlanma: Güncelleme: 0 views

Mesleki ve Teknik Eğitimin mevcut durumu, sorunları, çözüm önerileri ve ihtiyaç duyulan diğer konuların ele alındığı “Kayseri Mesleki Eğitim Çalıştayı”na Genel Müdürümüz Ali KARAGÖZ ile katıldık. Çalıştayımızın mesleki ve teknik eğitim alanındaki gelişmelere vesile olmasını temenni ediyor; çalıştayımıza katılım sağlayan Valimiz Sayın Gökmen ÇİÇEK’e, Milletvekillerimiz Murat Cahid CINGI ve Sayın Bayar ÖZSOY’a, BB Başkanımız Memduh BÜYÜKKILIÇ’a, Cumhuriyet Başsavcımız Habib KORKMAZ’a, rektörlerimize, il müdürümüze, sektör temsilcilerine, mülki idari amirlerimize, meslektaşlarıma, hayırsever iş adamlarımıza ve tüm paydaşlarımıza çalışmalarımıza vermiş oldukları destek ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.